Harmonogram

Příjem přihlášek: 5.10. - 31.12. 2021
Regionální kola: končí 18. února 2022
Semifinále: 10. března 2022
Finále: 25. března 2022
Kantorský bál: 26. března 2022

Nový ročník začíná za

Účast kandidátů v jednotlivých regionech

<strong>Hlavní město Praha</strong></br />
Cinglová Květa <br />Černík Marek <br />Doležal Jiří <br />Kašpárková Kateřina <br />Koráb Jakub <br />Lacmanová Zdeňka <br />Machačíková Markéta <br />Sedláková Jana <br />Urbanová Zuzana <br />Vágnerová Kateřina <br />Valášek Marek <br />Volaříková Sandra <br />Zahrádková Lenka <br /> <strong>Středočeský kraj</strong></br />
Dobřichovská Tereza <br />Chlivényiová Aranka <br />Lédlová Monika <br />Miškovský Pavel <br />Mlynář Petr <br />Nedvědová Marie <br />Němcová Jitka <br />Onderková Monika <br />Plešingrová Petra <br />Podpěra Jan <br />Poláková Markéta <br />Prokešová Lucie <br />Šlesingerová Michaela <br /> <strong>Karlovarský kraj</strong></br />
Žádní kandidáti <strong>Ústecký kraj</strong></br />
Pertl Ladislav <br /> <strong>Liberecký kraj</strong></br />
Šírová Jana <br />Vorlíček Pavel <br /> <strong>Královéhradecký kraj</strong></br />
Hainiš Jan <br />Sajdl Tomáš <br />Ulrichová Milada <br /> <strong>Pardubický kraj</strong></br />
Doležalová Jiřina <br />Kováčová Lucie <br /> <strong>Olomoucký kraj</strong></br />
Hlávka Nezhybová Adéla <br />Polzerová Romana <br />Povýšilová Kateřina <br />Sahajová Eliška <br />Sedlářová Bronislava <br /> <strong>Moravskoslezský kraj</strong></br />
Bugla Lucie <br />Holata Tomáš <br />Hrbáčová Sandra <br />Závodná Renata <br /> <strong>Zlínský kraj</strong></br />
Hanáčková Denisa <br />Liška Ondřej <br />Machovský Jiří <br />Pírková Lenka <br /> <strong>Jihomoravský kraj</strong></br />
Doležal Přemysl <br />Hajný Radek <br />Lončaričová Leona <br />Němečková Alena <br />Novotná Miroslava <br />Ostrezi Jana <br />Pernica Marek <br />Šebesta Zdeněk <br />Valenta Roman <br /> <strong>Kraj Vysočina</strong></br />
Čermáková Ivona <br />Fikarová Nikola <br />Prokopová Pavla <br />Punčochářová Šárka <br /> <strong>Jihočeský kraj</strong></br />
Žádní kandidáti <strong>Plzeňský kraj</strong></br />
Mach Josef <br />Švugerová Kateřina <br />Vítová Jitka <br />

Upozornění na novinky e-mailem

Hejtmánková Eva

Hejtmánková Eva
Základní škola Pernink
Karlovarská 118
36236
Pernink
Karlovarský kraj
Přihláška kompletní

Charakteristika

Naše P. uč.chápe naše zájmy,školní život žije s námi(život-pro akce,pro rady).V přísnějším charakteru je vždy dobrota a pochopení pro náš \"praštěný\" věk v bouřlivém dospívání.Dokáže pochopit srandu, kterou se někdy snaží zamaskovat vážností.Je houževnatá a stále nás někam dostrkává,aby jsme dosáhli svého cíle.Vždy a ve všem se na ní můžeme spolehnout a můžeme jí věřit.

Příhoda

Výlet s překvapením.Na půl vlkem/na půl pěší.K.Vary-Krásno(Krásenská věž)-Bečov n/T.(Relikviář sv.Maura)-Doubí. Nocleh v autokempu Doubí byl zážitkový až strašidelný s opékáním vuřtů.Kluci tajně přepadli holky převlečení za lesní monstra(P. uč. holky bránila)Celou noc strašení nemělo konce...Když už jsme si mysleli,že máme pod postelí myš?Byl to Vilda!!!A bral nám jídlo!Holky se tak bály,že se všechny vešly na jednu dvojpostel.P.uč se tak bála že se také zamkla.Ráno jsme byli všichni jak po boji-ulepení,unavení,ale plní dojmů.A já byl šťastný,že o všechny tyto zážitky se přišli spolužáci podělit za mnou do sanatoria,kde jsem momentálně pobýval.

Zpět na seznam kandidátů

Stříbrný partner

Zlatý mediální partner

 

 

Partneři Zlatý Ámos 29. ročník

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR
CK2
ČMOS PŠ
EKO KOM a.s.
Fly United
Berchtold
Alkom
ČT edu
NPDM
Království železnic
MP Education
Hlavní město Praha
Efko
Mlékárna Valašské Meziříčí

Mediální partneři Zlatý Ámos 29. ročník

Dětská tisková agentura
ČT: D
Právo
Týdeník školství
Adam.cz
řízení školy
České novinky
Amos vision