Harmonogram:
Příjem přihlášek 
od 5.10. 2018 do 31.12. 2018
Regionální kola
leden - únor 2019
Semifinále
6. března 2019
Finále 
28.března 2019
Kantorský bál
29.března 2019

Finále je za

Účast kandidátů v jednotlivých regionech

<strong>Hlavní město Praha</strong></br />
Halamásek Zdeněk <br />Provazník Petr <br />Rondzik Rudolf <br />Schäfferová Zuzana <br />Sovová Hana <br />Švarcová Štěpánka <br />Vejvodová Taťána <br /> <strong>Středočeský kraj</strong></br />
Hájková Veronika <br />Holanová Ing. Jaroslava <br />Nejedlá Zina <br />Vocílková Radka <br /> <strong>Karlovarský kraj</strong></br />
Žádní kandidáti <strong>Ústecký kraj</strong></br />
Arnoštová Jaroslava <br />Havelková Pavlína <br />Mandincová Šárka <br />Nováková Alena <br />Paliculínová Jitka <br />Pohlotová Soňa <br /> <strong>Liberecký kraj</strong></br />
Žádní kandidáti <strong>Královéhradecký kraj</strong></br />
Březinová Erna <br />Hanušová Ivana <br />Hylský Josef <br />Müllerová Lenka <br />Olívková Magdaléna <br /> <strong>Pardubický kraj</strong></br />
Pešková Romana <br />Tmejová Jaroslava <br />Vokáčová Eliška <br /> <strong>Olomoucký kraj</strong></br />
Blažková Jana <br />Johnova Marie <br />Lazecký Vladan <br />Lucová Radmila <br />Stašková Veronika <br />Tichá Petra <br />Truneček Jiří Štěpán <br /> <strong>Moravskoslezský kraj</strong></br />
Chodurová Vendula <br />Kaňovská Karin <br />Martová Michaela <br />Mifková Jiřina <br />Pyško Tomáš <br /> <strong>Zlínský kraj</strong></br />
Lorencová Jana <br />Strýčková Pavlína <br /> <strong>Jihomoravský kraj</strong></br />
Bublák Martin <br />Frýdecký František <br />Jaborník Lukáš <br />Maťašovská Jitka <br />Němečková Drahomíra <br /> <strong>Kraj Vysočina</strong></br />
Palán Jiří <br />Topinková Lucie <br />Vlachová Mgr. Martina <br /> <strong>Jihočeský kraj</strong></br />
Čipera Mgr. Jan <br />Englický Tomáš <br />Kopáčiková Pavlína <br />Licehamrová Simona <br />Ptáčníková Karla <br />Vančura Ing. Milan <br /> <strong>Plzeňský kraj</strong></br />
Bočková Jana <br />Curko Petr <br />Václavovičová Jaroslava <br />Žižka Pavel <br />

Upozornění na novinky e-mailem

Nominovaní 2018/2019 - ÚsteckĂ˝ kraj

Ve zvoleném kraji nejsou pro tento ročník zatím přihlášeni žádní kandidáti

Seznam všech kandidátů

Patron ankety

 

 Profesor Václav Pačes

Zlatý partner

Stříbrný partner

Zlatý mediální partner

Partneři 2018-2019

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR
CK2
ČMOS PŠ
EKO KOM a.s.
Fly United
Berchtold
Alkom
Národní pedagogické muzeum a knihovna J. A. Komenského
NPDM
Království železnic
MP Education
Hlavní město Praha
Efko
Mlékárna Valašské Meziříčí
Zámek Děčín

Mediální partneři 2018-2019

ČT: D
Právo
Týdeník školství
Adam.cz
Naše rodina
řízení školy