Harmonogram:
Píjem pihlášek 
od 5.10. 2019 do 31.12. 2019
Regionální kola
leden - únor 2020
Semifinále
11. bezna 2020
Finále 
27. bezna 2020
Kantorský bál
28. bezna 2020

Nov ronk zan za

ast kandidt v jednotlivch regionech

<strong>Hlavn msto Praha</strong></br />
Halamsek Zdenk <br />Hovorkov Kateina <br />Konekov Blanka <br />Korfov Helena <br />Kozderkov Lucie <br />Lohnisk Olga <br />Suchanov Albta <br />Svobodov Veronika <br />Vanura Ji  <br />Zhoov Karolna <br />k Frantiek <br /> <strong>Stedoesk kraj</strong></br />
Benda BC Petr <br />ern PhDr. Barbora <br />Erbenov Jana <br />Kasalov Tereza <br />Kicserov Hjkov Markta <br />Lauberov Kateina <br />Moravec Luk <br />Novkov Radka <br />Pokorn Petr <br />tpnkov Jiina <br />rsk Pavla <br /> <strong>Karlovarsk kraj</strong></br />
dn kandidti <strong>steck kraj</strong></br />
Doubkov Jana <br />Jaroschov Jarmila <br />Svobodov Dagmar <br />Urbanov Alena <br /> <strong>Libereck kraj</strong></br />
Jna Ji <br />Moravcov Marcela <br /> <strong>Krlovhradeck kraj</strong></br />
Chmelkov Petra <br />Kalinov Monika <br />Motyka Petr <br />Mrzenov Soa <br />Nerudov Helena <br />Pavl Petra <br />Sirotkov Zuzana <br />Strnad Pavel <br />Vrabcov Soa <br /> <strong>Pardubick kraj</strong></br />
Drpelov Zdeka <br />Hudsk Barbora <br />Jebov Jana <br />Kalvachov Mgr. Iva <br />Kotkov Kateina <br />ebkov, Ing. Iva <br />Vesel Dominik <br /> <strong>Olomouck kraj</strong></br />
Grcov Eva <br />Chlandov Martina <br />valbov Alice <br /> <strong>Moravskoslezsk kraj</strong></br />
Blkov Mgr. Martina <br />Helisov Jana <br />Rotreklov Anna <br />Wernerov Regina <br />Wiltsch Adam <br /> <strong>Zlnsk kraj</strong></br />
Bohov Ilona <br />Palt Martin <br />varc Vladimr <br /> <strong>Jihomoravsk kraj</strong></br />
Hajn Radek <br />Hank Martin <br />Mynov Dana <br />Neck Herodesov Monika <br />Nmcov Kateina <br />Schoov Jana <br />Vakov Marie <br /> <strong>Kraj Vysoina</strong></br />
Prokop tpn <br />Tomkov Pavla <br /> <strong>Jihoesk kraj</strong></br />
Mka Tom <br />Mrzov Petra <br />Prochzkov Gabriela <br />Pbal Ondej <br />pikov Petra <br /> <strong>Plzesk kraj</strong></br />
Kvapilkov Radka <br />

Upozornn na novinky e-mailem

Nominovan 2019/2020 - Královéhradecký kraj

Ve zvolenm kraji nejsou pro tento ronk zatm pihleni dn kandidti

Seznam vech kandidt

Patron ankety

 

 Profesor Václav Paes

Zlatý partner

Zlatý mediální partner

Partnei 2019-2020

Ministerstvo kolstv, mldee a tlovchovy R
CK2
MOS P
EKO KOM a.s.
Fly United
Labyrint
Berchtold
Alkom
Nrodn pedagogick muzeum a knihovna J. A. Komenskho
NPDM
Krlovstv eleznic
MP Education
Hlavn msto Praha
Efko
Mlkrna Valask Mezi

Mediln partnei 2019-2020

Dtsk tiskov agentura
T: D
Prvo
Tdenk kolstv
Adam.cz
zen koly
esk novinky
Amos vision