Harmonogram

Příjem přihlášek: 5.10. - 31.12. 2021
Regionální kola: končí 18. února 2022
Semifinále: 10. března 2022
Finále: 25. března 2022
Kantorský bál: 26. března 2022

Regionální kolo končí za

Účast kandidátů v jednotlivých regionech

<strong>Hlavní město Praha</strong></br />
Cinglová Květa <br />Černík Marek <br />Doležal Jiří <br />Kašpárková Kateřina <br />Koráb Jakub <br />Lacmanová Zdeňka <br />Machačíková Markéta <br />Sedláková Jana <br />Urbanová Zuzana <br />Vágnerová Kateřina <br />Valášek Marek <br />Volaříková Sandra <br />Zahrádková Lenka <br /> <strong>Středočeský kraj</strong></br />
Dobřichovská Tereza <br />Chlivényiová Aranka <br />Lédlová Monika <br />Miškovský Pavel <br />Mlynář Petr <br />Nedvědová Marie <br />Němcová Jitka <br />Onderková Monika <br />Plešingrová Petra <br />Podpěra Jan <br />Poláková Markéta <br />Prokešová Lucie <br />Šlesingerová Michaela <br /> <strong>Karlovarský kraj</strong></br />
Žádní kandidáti <strong>Ústecký kraj</strong></br />
Pertl Ladislav <br /> <strong>Liberecký kraj</strong></br />
Šírová Jana <br />Vorlíček Pavel <br /> <strong>Královéhradecký kraj</strong></br />
Hainiš Jan <br />Sajdl Tomáš <br />Ulrichová Milada <br /> <strong>Pardubický kraj</strong></br />
Doležalová Jiřina <br />Kováčová Lucie <br /> <strong>Olomoucký kraj</strong></br />
Hlávka Nezhybová Adéla <br />Polzerová Romana <br />Povýšilová Kateřina <br />Sahajová Eliška <br />Sedlářová Bronislava <br /> <strong>Moravskoslezský kraj</strong></br />
Bugla Lucie <br />Holata Tomáš <br />Hrbáčová Sandra <br />Závodná Renata <br /> <strong>Zlínský kraj</strong></br />
Hanáčková Denisa <br />Liška Ondřej <br />Machovský Jiří <br />Pírková Lenka <br /> <strong>Jihomoravský kraj</strong></br />
Doležal Přemysl <br />Hajný Radek <br />Lončaričová Leona <br />Němečková Alena <br />Novotná Miroslava <br />Ostrezi Jana <br />Pernica Marek <br />Šebesta Zdeněk <br />Valenta Roman <br /> <strong>Kraj Vysočina</strong></br />
Čermáková Ivona <br />Fikarová Nikola <br />Prokopová Pavla <br />Punčochářová Šárka <br /> <strong>Jihočeský kraj</strong></br />
Žádní kandidáti <strong>Plzeňský kraj</strong></br />
Mach Josef <br />Švugerová Kateřina <br />Vítová Jitka <br />

Upozornění na novinky e-mailem

Ptaszek Zuzana

Ptaszek Zuzana
Základní škola Bor, okres Tachov, příspěvková organizace
Školní 440
34802
Bor u Tachova
Plzeňský kraj
Přihláška kompletní
Obhajoba přijata.

Charakteristika

Pani učitelka Ptaszek je vyborná učitelka nejen ve škole ale i na distanční výuce. Projevila tak svou kreativitu a dokazala ,že distanční výuka není to nejhorší, co nás potkalo. hodiny s ní jsou velmi zábavné, a proto nám to jde lépe. s paní učitelkou jsme se mohli domlouvat nejen na hodině jak online tak ve škole, ale i přez messenger, whatsapp, a tak dále. byla vždy napříjmu nám na pomoc. je velmi zábavná a má smysl pro humor. paní učitelky hodiny uběhnou rychle a velmi se z nich naučíme. učí převážně a výborně Anglický Jazyk. má výbornou výslovnost, krásně píše takže vše přečteme s přehledem. má čitelné zápisky, takže se ve všem vyznáme. při hodinách sděluje své zážitky, a tak ta hodina není nudná, a vždy se zasmějeme.

Příhoda

s pani učitelkou máme sposty zážitku a rodostných chvil. vždy, když jsme na distanční výuce vše vysvětluje zřetelně. na whatsapp nám tak zasílá zábavná videa kde vyučuje i se svými dětmi. takhle je to velmi zábavné, a mnohokrát se zasmějeme. jednou nám pani učitelka zasílala video, kde nám ukazovala cvičení v učebnci, a dostala chuť na lotuskovou pomazánku. tak si pro ní zašla, dost nás to pobavilo. zasmáli jsme se.

Zpět na seznam kandidátů

Patron anktey

Prof. Václav Pačes

Stříbrný partner

Zlatý mediální partner

 

 

Partneři Zlatý Ámos 29. ročník

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR
CK2
ČMOS PŠ
EKO KOM a.s.
Fly United
Berchtold
Alkom
ČT edu
NPDM
Království železnic
MP Education
Hlavní město Praha
Efko
Mlékárna Valašské Meziříčí

Mediální partneři Zlatý Ámos 29. ročník

Dětská tisková agentura
ČT: D
Právo
Týdeník školství
Adam.cz
řízení školy
České novinky
Amos vision