Harmonogram

Regionální kola - leden únor 2024
Semifinále - 11. března 2024
Finále - 22. března 2024
Galavečer-Kantorský bál - 23. března 2024


 

Sledujte nás na You Tube

Zahájení 30. ročníku ankety

Studio Zlatý Ámos
Aktuální informace

Jděte do toho ...
rady Zlatých Ámosů

Jak to vidí Ámos
Vzpomínka na zážitek a doporučení

Minutový učitel
Finalisté vás za minutu něco naučí

Najdete nás také na Instagramu a Facebooku

   

Semifinále začíná za

Účast kandidátů v jednotlivých regionech

<strong>Hlavní město Praha</strong></br />
Drábková Petra <br />Jánošková Zuzka <br />Michálková Petra <br />Oulíková Zuzana <br />Popelková Adéla <br />Procházka Jaromír <br />Šafránková Petra <br />Šuralová Emilie <br />Tůmová Jitka <br /> <strong>Středočeský kraj</strong></br />
Adamec Filip <br />Černá Pavla <br />Eliášová Sylva <br />Janičatová Olga <br />Knorová Kateřina <br />Skovajsová Veronika <br />Šimečková Lucie <br />Vaisová Štěpánka <br /> <strong>Karlovarský kraj</strong></br />
Svobodová Zuzana <br /> <strong>Ústecký kraj</strong></br />
Drobná Nikola <br />Kumstýřová Jaroslava <br />Maršinská Marketa <br />Rasochová Lenka <br />Simon Dominik <br /> <strong>Liberecký kraj</strong></br />
Míšková Ivana <br />Vojtěch Petr <br />Vorlíček Pavel <br /> <strong>Královéhradecký kraj</strong></br />
Menšík Martin <br />Nývltová Kamila <br /> <strong>Pardubický kraj</strong></br />
Macháčková Lenka <br /> <strong>Olomoucký kraj</strong></br />
Fochrová Jarmila <br />Gintherová Marie <br />Havlíček Jakub <br />Kosinová Vendula <br />Kristová Mgr. Kateřina <br />Mitana Libor <br />Pospíšilová Eliška <br />Suchá Mia <br />Suchánková Jana <br />Valouchová Dagmar <br /> <strong>Moravskoslezský kraj</strong></br />
Floksová Melina <br />Mrkvanová Martina <br />Pavelec Rostislav <br />Tofel Tomáš <br />Valíček Adam <br /> <strong>Zlínský kraj</strong></br />
Chromíková Renata <br />Náplava Josef <br />Polášková Alena <br />Schejbal Miroslav <br />Šimoníková Tereza <br /> <strong>Jihomoravský kraj</strong></br />
Fedorková Zita <br />Kopřivová Ivana <br />Lefler David <br />Peňázová Sandra <br />Sůvová Michaela <br />Šrejma Jaroslav <br />Vališ Josef <br /> <strong>Kraj Vysočina</strong></br />
Kolář Roman <br />Zabloudilová Marie <br /> <strong>Jihočeský kraj</strong></br />
Franc Jan <br />Kotrčková Eva <br />Nováková Eliška <br /> <strong>Plzeňský kraj</strong></br />
Lorencová Kristýna <br />

Upozornění na novinky e-mailem

Historie

14. ročník - 2006/2007



Finále je 23.3. 2007, KC Olšanka, Táboritská 23, Praha 3 od 15 hodin.
(Mapa zde)

Kantorský bál je 24.3. 2007, Národní dům na Smíchově od 19 hodin

(Mapa zde)

Podívejte se na program finalistů v Praze.

Ivan Sedlák

IVAN SEDLÁK - ZLATÝ ÁMOS 2007
(Kliknutím na fotografii nebo jméno se dostanete k fotogaleriím z celé akce)

Prvním Zlatým Ámosem na Slovensku je
DANIEL KARPINSKÝ z Gymnázia, Školská 7, Spišská Nová Ves.
Ve čtvrtek 29. března 2007 ho slavnostně korunoval ředitel ankety Slávek Hrzal.

Ceny pro finalisty :: Finále a slavnostní korunovace :: 1. den finále :: Fotoalba ze semifinale 1 a 2 :: O titulu Ámos sympaťák rozhodnou SMS :: O Zlatého Ámose bude bojovat šest pedagogů :: České Budějovice :: Ámosky z Ostravy :: Regionální kolo Uherský Brod :: Středočeské regionální kolo :: Z Brna postupují tři Ámosové :: Regionální kolo Praha 19. ledna :: Netvařte se kysele... :: Pro organizátory regionálních kol

HLASOVÁNÍ ÁMOS SYMPAŤÁK
AMOSmezeraČÍSLO SOUTĚŽÍCÍHO - to je tvar SMS zprávy, kterou můžete rozhodnout o tom, kdo v letošním roce získá titul Ámos Sympaťák (například: AMOS 7). Své hlasy můžete posílat od úterý 13. března do pátku 23. března do 12 hodin na telefonní číslo 900 11 04. Cena jedné SMS je 4 Kč vč. DPH. Hlasování technicky zajišťuje ATS Praha.

Barošová Hainiš Matulová Peška Sedlák Spratková

PODÍVEJTE SE NA STAV HLASOVÁNÍ.


ZÁŠTITY

Hlavní město Praha, primátor Pavel Bém - viz ZDE
Středočeský kraj, hejtman Petr Bendl - viz ZDE
Zlínský kraj, hejtman Libor Lukáš - viz ZDE
Kraj Vysočina, hejtman Miloš Vystrčil - viz ZDE
Jihomoravský kraj, hejtman Ing. Stanislav Juránek - viz ZDE
Karlovarský kraj, hejtman JUDr. Josef Pavel - viz ZDE
Ústecký kraj, hejtman Ing. Jiří Šulc - viz ZDE
Liberecký kraj, hejtman Petr Skokan - viz ZDE
Jihočeský kraj, Ing. Bc. Marie Hrdinová - viz ZDE
Moravskoslezský kraj, PhDr. Jaroslava Wenigerová - viz ZDE
Královéhradecký kraj, hejtman Ing. Pavel Bradík - viz ZDE
Plzeňský kraj, hejtman MUDr. Petr Zimmermann - viz ZDE
Olomoucký kraj, hejtman RNDR. Ivan Kosatík - viz ZDE
Poslankyně Anna Čurdová - viz ZDE
Hlavní město Praha, radní Hana Žižková - viz ZDE
MŠMT ČR - viz ZDE

NOMINOVANÍ KANDIDÁTI (podle abecedy)
Kliknutím na jméno se otevře přihláška. Přihlášky zveřejňujeme tak, jak přišly, neupravujeme je. Každý navržený kandidát od nás dostane poštou formulář k vyplnění. Prosíme o jeho vrácení do termínu regionálního kola. Teprve po vrácení formuláře je přihláška kompletní.

Jméno
Škola
Poznámky
Barošová Petra ZŠ Zubří
Hlavní70, 75654 Zubří
Dětský Ámos 2007.
Blažek Karel ZŠ a MŠ
Česká Bělá 300
Z ankety odstoupil.
Bozděch Michal Základní škola
Táborová 428, Holýšov
Přihláška kompletní.
Čermáková Dana Základní škola
Dolní Bělá
Z ankety odstoupila.
Čížková Jana Základní škola
Rožmitálská 419, 262 72 Březnice
Přihláška kompletní.
Gebauerová Jana ZŠ a MŠ E. Krásnohorské
E. Krásnohorské 2254, 738 01 Frýdek-Místek
Z ankety odstoupila.
Hainiš Jan ZŠ Svoboda
542 24 Svoboda nad Úpou
Postoupil do finále.
Hnízdilová Jaroslava 1.ZŠ se specializací v obrou výpočetní techniky
Vratislavovo náměstí 124, 592 31 Nové Město na Moravě
Postoupila do semifinále.
Hradecká Věra ZŠ J.A. Komenského
277 41 Kly 70
Přihláška kompletní.
Cholková Helena ZŠ Zlín-Želechovice
4.května 336, Zlín
Postoupila do semifinále.
Klečková Alena ZŠ s RvJ
Kladská 1, Praha 2
Postoupila do semifinále.
Lazarová Dagmar ZŠ Rychvald
Školní 1600, Rychvald
Postoupila do semifinále.
Lukášová Alena Osmileté gymnázium
Týn nad Vltavou
Přihláška kompletní.
Martínková Vladimíra Gymnázium Nymburk
Komenského 779, Nymburk
Postoupila do semifinále.
Matulová Doubravka ZŠ Mládí
Mládí 135, 155 00 Praha 5
Média Ámos 2007.
Miličková Markéta SOŠ Otrokovice
tř. T.Bati 1266, 765 02 Otrokovice
Postoupila do semifinále.
Nesnídalová Helena ZŠ Pavla Lisého
Školní, 267 24 Hostomice
Postoupila do semifinále.
Novotná Jana 1. ZŠ
Školní 700, 468 22 Železný Brod
Z účasti v anketě odstoupila.
Obická Soňa Základní škola a Mateřská škola
Tyršova 446, Nymburk
Přihláška kompletní.
Olišarová Ludmila Základní škola
Nádražní 780, 584 01 Ledeč nad Sázavou
Z účasti v anketě odstoupila.
Oršulík Zdeněk Zš Datyňská
Vratimov
9. února z ankety odstoupil.
Pečinková Jana Základní škola Ohradní
Praha 4
Přihláška kompletní.
Peška Roman ZŠ a MŠ Tábor
Husova 1570, Tábor
Postoupil do finále.
Petr Rostislav 6. ZŠ Třinec
Slezská 773, Třinec
Z ankety odstoupil.
Rytíř Jan ZŠ Zenklova,
Zenklova 52, Praha 8
Postoupil do semifinále.
Sedlák Ivan Masarykova střední škola chemická
Křemencova 12, Praha 1
Zlatý Ámos 2007. Ámos sympaťák 2007.
Slanarová Hana Základní škola praktická
Ústí nad Labem
Přihláška kompletní.
Spratková Renáta ZŚ Pastviny
Pastviny 70, 624 00 Brno
Postoupila do finále.
Šlangal Radek Základní škola Jindřicha Matiegky
Pražská 2817, 276 01 Mělník
Přihláška kompletní.
Teister F. Jan ZŠ Smetanova
Smetanova 304, 539 73 Skuteč
Postoupil do semifinále.
Tušer Lubomír ZŠ Bílá cesta
Verdunská 2958, 415 01 Teplice
Přihláška kompletní.
Vaňková Petra ZŠ a MŠ Jevišovice
671 53 Jevišovice
Přihláška kompletní.
Veverka Jan Základní škola Cerhovice
Na Dražkách, 267 61 Cerhovice
Z ankety odstoupil.
Vlachová Olga ZŠ Dvorce
793 68 Dvorce
Postoupila do semifinále.
Volejníčková Radka ZŠ Karolíny Světlé
Havířov
Z ankety odstoupila.


Nominovaní kandidáti



30. ROČNÍK - 2022/2023

29. ROČNÍK - 2021/2022

28. ROČNÍK - 2020-2021

27. ROČNÍK - 2019-2020

26. ROČNÍK - 2018-2019

25. ROČNÍK - 2017-2018

24. ROČNÍK - 2016-2017

23. ROČNÍK - 2015-2016

22. ROČNÍK - 2014-2015

21. ROČNÍK - 2013/2014

20. ROČNÍK - 2012/2013

19. ROČNÍK - 2011/2012

18. ROČNÍK - 2010/2011

17. ROČNÍK - 2009/2010

16. ROČNÍK - 2008/2009

15. ROČNÍK - 2007/2008

14. ROČNÍK - 2006/2007

13. ROČNÍK - 2005/2006

12. ROČNÍK - 2004/2005