Harmonogram

Regionální kola - leden únor 2024
Semifinále - 11. března 2024
Finále - 22. března 2024
Galavečer-Kantorský bál - 23. března 2024


 

Sledujte nás na You Tube

Zahájení 30. ročníku ankety

Studio Zlatý Ámos
Aktuální informace

Jděte do toho ...
rady Zlatých Ámosů

Jak to vidí Ámos
Vzpomínka na zážitek a doporučení

Minutový učitel
Finalisté vás za minutu něco naučí

Najdete nás také na Instagramu a Facebooku

   

Semifinále začíná za

Účast kandidátů v jednotlivých regionech

<strong>Hlavní město Praha</strong></br />
Drábková Petra <br />Jánošková Zuzka <br />Michálková Petra <br />Oulíková Zuzana <br />Popelková Adéla <br />Procházka Jaromír <br />Šafránková Petra <br />Šuralová Emilie <br />Tůmová Jitka <br /> <strong>Středočeský kraj</strong></br />
Adamec Filip <br />Černá Pavla <br />Eliášová Sylva <br />Janičatová Olga <br />Knorová Kateřina <br />Skovajsová Veronika <br />Šimečková Lucie <br />Vaisová Štěpánka <br /> <strong>Karlovarský kraj</strong></br />
Svobodová Zuzana <br /> <strong>Ústecký kraj</strong></br />
Drobná Nikola <br />Kumstýřová Jaroslava <br />Maršinská Marketa <br />Rasochová Lenka <br />Simon Dominik <br /> <strong>Liberecký kraj</strong></br />
Míšková Ivana <br />Vojtěch Petr <br />Vorlíček Pavel <br /> <strong>Královéhradecký kraj</strong></br />
Menšík Martin <br />Nývltová Kamila <br /> <strong>Pardubický kraj</strong></br />
Macháčková Lenka <br /> <strong>Olomoucký kraj</strong></br />
Fochrová Jarmila <br />Gintherová Marie <br />Havlíček Jakub <br />Kosinová Vendula <br />Kristová Mgr. Kateřina <br />Mitana Libor <br />Pospíšilová Eliška <br />Suchá Mia <br />Suchánková Jana <br />Valouchová Dagmar <br /> <strong>Moravskoslezský kraj</strong></br />
Floksová Melina <br />Mrkvanová Martina <br />Pavelec Rostislav <br />Tofel Tomáš <br />Valíček Adam <br /> <strong>Zlínský kraj</strong></br />
Chromíková Renata <br />Náplava Josef <br />Polášková Alena <br />Schejbal Miroslav <br />Šimoníková Tereza <br /> <strong>Jihomoravský kraj</strong></br />
Fedorková Zita <br />Kopřivová Ivana <br />Lefler David <br />Peňázová Sandra <br />Sůvová Michaela <br />Šrejma Jaroslav <br />Vališ Josef <br /> <strong>Kraj Vysočina</strong></br />
Kolář Roman <br />Zabloudilová Marie <br /> <strong>Jihočeský kraj</strong></br />
Franc Jan <br />Kotrčková Eva <br />Nováková Eliška <br /> <strong>Plzeňský kraj</strong></br />
Lorencová Kristýna <br />

Upozornění na novinky e-mailem

Historie

17. ROČNÍK - 2009/2010

Kategorie: Zlatý Ámos, Dětský Ámos, Eko Ámos, Ámos sympaťák, Média Ámos

Zlatým Ámosem 2010 se stala Martina Čiklová (foto z korunovace ZDE)
Dětským Ámosem 2010 je Miluše Šafářová
Ámosem sympaťákem 2010 je Martina Čiklová
Média Ámosem 2010 je Romana Vlková
EKO Ámosem 2010 je Bronislava Pechánková

Další informace a fotogalerie najdete ZDE (klikni)

FINÁLE
Fotky z přijetí u paní Klausové na Pražském hradě jsou ZDE (klikni)
Fotky z projížďky po Vltavě jsou ZDE (klikni)
Videozáznam finále na webu Českého rozhlasu 2 Praha - klikni ZDE.
Podívejte se na videoreportáž z Kantorského bálu

ÁMOS SYMPAŤÁK 2010
Na vaše četná přání zveřejňujeme závěrečný graf hlasování. Klikni ZDE. S dotazy na hlasování se prosím obracejte na Týdeník školství, který hlasování o Ámose sympaťáka organizuje.
Pravidla hlasování jsou ZDE (klikni).

KANTORSKÝ BÁL - program, plakát, objednávka vstupenek (klikni)

SEMIFINÁLE -
Poslechněte si co paní ministryně Miroslava Kopicová řekla semifinalistům (klikni na amplionek).



Další dokumenty ze semifinále zveřejňujeme v Malých (ale našich) novinách (klikni).

Harmonogram
Příjem přihlášek končí 31.12. 2009
Regionální kola - leden, únor 2010
Semifinále 3. března 2010, MŠMT Praha
Finále 26. března 2010 v Hotelu Olšanka v Praze
Kantorský bál a slavnostní korunovace 27. března 2010 v hotelu Belvedere, Praha

Stáhněte si
(kliknout pravým tlačítkem na odkaz, vybrat uložit jako)
Plakát ve formátu pdf ZDE
Písnička Zlatý Ámos ZDE.
Hudba Iva Hajnová, text Petr Šiška, aranžmá Pavel Roth, zpívá Iva Hajnová a děti Eva a Adam Vrbovi.
Notový zápis písně je ZDE


NOMINOVANÍ KANDIDÁTI (podle abecedy)
Kliknutím na jméno se otevře přihláška. Přihlášky zveřejňujeme tak, jak přišly, neupravujeme je.

Jméno
Škola
Poznámky
Brožková Jana ZŠ a MŠ Dětmarovice 1002, 735 71 Dětmarovice Přihláška kompletní.
Bubová Jaromíra ZŠ Komenského 14, 747 21 Kravaře ve Slezsku Přihláška kompletní.
Čichoňová Danuše ZŠ a MŠ, Výhledy 210, 725 28 Ostrava - Hošťálkovice Přihláška kompletní.
Čiklová Martina ZŠ a MŠ Ostrčilova 1/2557, 702 00 Moravská Ostrava Zlatý Ámos 2010, Ámos sympaťák 2010.
Golat Josef ZŠ, Mánesova 1, Havířov-Město Postupuje do semifinále.
Hučíková Zuzana ZŠ, Slezská 773, 739 61 Třinec Přihláška kompletní.
Chmelařová Helena ZŠ Lesní 575/12, 460 14 Liberec 1 Postupuje do finále.
Kadlecová Monika ZŠ Polabiny 2, Prodloužená 283, 530 09 Pardubice Postupuje do semifinále.
Klištincová Běla 4. ZŠ, Přemyslovců 2209, 440 01 Louny Přihláška kompletní
Kopřivová Jitka ZŠ a MŠ Vilémov, 407 80 Vilémov u Šluknova Přihláška kompletní
Kunclová Zuzana Máchovo nám. 688/11, 405 02 Podmokly Děčín 4 Postupuje do finále.
Levá Dagmar ZŠ Masarykovo nám. 192, 739 32 Vratimov Přihláška kompletní.
Lysoňková Eva Základní škola T.G.Masaryka, 696 13 Šardice 521 Přihláška kompletní.
Marková Eva ZŠ a MŠ Husova 1570, 391 02 Tábor Postupuje do semifinále.
Matějková Vladimíra ZŠ Kpt.Jaroše 836, 674 01 Třebíč Postupuje do finále.
Michutová Edita SOŠ Holešov, Pivovarská 1419, 769 01 Holešov Postupuje do semifinále.
Mokrá Jarmila ZŠ 696 34 Žarošice Přihláška kompletní.
Müllerová Iva ZŠ a MŠ Školní 446, 679 02 Rájec - Jestřebí Postupuje do semifinále.
Novotná Kateřina ZŠ Schulzovy sady, Školní 1235, 544 01 Dvůr Králové nad Labem Postupuje do semifinále.
Pechánková Bronislava ZŠ náměstí Svobody 3, 785 01 Šternberk EKO Ámos 2010.
Raba Vladimír Gymnázium Český Brod, Vítězná 616 Přihláška kompletní
Řeháková Hana 3. ZŠ, U Stadionu 1028, 434 01 Most Přihláška kompletní.
Sivková Kateřina Ostrčilova 1/2557, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz Přihláška kompletní
Šafářová Miluše ZŠ nám. Míru 7, 763 16 Fryšták Dětský Ámos 2010.
Šímová Petra ZŠ, Školní 488, 468 02 Rychnov u Jablonce n. Nisou Postupuje do semifinále.
Škařupa David MŠ, ZŠ a SŠ pro sluchově postižené, Vsetínská 454, 757 01 Valašské Meziříčí Přihláška kompletní.
Václavová Drahomíra SOŠ, Benešova 508, 349 01 Stříbro Přihláška kompletní
Vlková Romana Matiční gymnázium, Dr. Šmerala 25, 728 04, Ostrava 1 Média Ámos 2010.
Zimčík Ludvík ZŠ a MŠ Březová, Diliky 102, 687 67 Březová Přihláška kompletní.
Zlámalová Alena ZŠ Schulzovy Sady, Školní 1235, 544 01 Dvůr Králové nad Labem Přihláška kompletní.

?



Nominovaní kandidáti



30. ROČNÍK - 2022/2023

29. ROČNÍK - 2021/2022

28. ROČNÍK - 2020-2021

27. ROČNÍK - 2019-2020

26. ROČNÍK - 2018-2019

25. ROČNÍK - 2017-2018

24. ROČNÍK - 2016-2017

23. ROČNÍK - 2015-2016

22. ROČNÍK - 2014-2015

21. ROČNÍK - 2013/2014

20. ROČNÍK - 2012/2013

19. ROČNÍK - 2011/2012

18. ROČNÍK - 2010/2011

17. ROČNÍK - 2009/2010

16. ROČNÍK - 2008/2009

15. ROČNÍK - 2007/2008

14. ROČNÍK - 2006/2007

13. ROČNÍK - 2005/2006

12. ROČNÍK - 2004/2005